Wiosna ach to ty! Zarezerwuj w terminie od niedzieli do piątku i skorzystaj z Rabatu aż 20% - użyj kodu: Wiosna24

Zarezerwuj online

Stacja narciarska Zieleniec Ski Arena

Zieleniec Ski Arena jest największym kurortem narciarskim w Kotlinie Kłodzkiej, a jednocześnie jednym z największych w całym kraju. Ośrodek położony w Zieleńcu stanowi nie lada gratkę dla wszystkich miłośników zimowego szaleństwa. Specyficzny klimat sprawia, że śnieg leży tu prawie 150 dni w roku, natomiast ukształtowanie terenu zapewnia doskonałe warunki do uprawiania zimowych sportów.

 

Ośrodek narciarski w Zieleńcu to profesjonalny kompleks z doskonale zaopatrzonym zapleczem. Narciarze mogą skorzystać tu z 28 km tras o różnorodnym stopniu zaawansowania. Dzięki temu Zieleniec Ski Arena doskonale nadaje się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych osób. To z pewnością doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Liczne krótkie i łatwe trasy zapewniają wielogodzinną rozrywkę.

 

Ośrodek narciarski w Zieleńcu składa się z 29 wyciągów, w tym kilku nowoczesnych wyciągów kanapowych . Tak naprawdę z jazdy na nartach można korzystać tutaj do późnych godzin nocnych, dzięki doskonałemu oświetleniu. Na narciarzy czeka także rozbudowane zaplecze gastronomiczne, place zabaw dla najmłodszych oraz bogata oferta szkółek narciarskich.

 

Warto pamiętać o tym, że również latem możemy skorzystać z przejażdżki koleją linową, aby podziwiać malownicze górskie krajobrazy.