W TYGODNIU TANIEJ !!!! zarezerwuj w terminie od niedzieli do piątku i skorzystaj z Rabatu aż 20% - użyj kodu: Zima24 *nie dotyczy okresu Feriii 2024

Zarezerwuj online

Atrakcje w okolicy

Górska Przygoda w Sudetach. Schroniska PTTK i szczyty Korony Gór Polski

W okolicy Lasówki znajduje się kilka niezwykłych schronisk Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego (PTTK), które nie tylko oferują niepowtarzalny klimat, ale także serwują tradycyjne dania. Schroniska zlokalizowane są w pobliżu urokliwych szlaków, co czyni je doskonałym punktem startowym do prawdziwej górskiej wędrówki, a na zdobywców szczytów Korony Gór Polskich, w tym rejonie, ...
Zobacz więcej

Podziemne Miasto Osówka

Podziemne Miasto Osówka to jedno z najbardziej tajemniczych i fascynujących miejsc w Polsce, które stanowi niezwykłe świadectwo historii II wojny światowej oraz inżynieryjnych umiejętności ludzi tamtych czasów. To podziemne miasto to nie tylko miejsce, w którym ukrywali się żołnierze, ale także monumentalne arcydzieło inżynieryjne, które nadal zachwyca swoim rozmachem i ...
Zobacz więcej
Podziemia trasy turystycznej

Podziemna Trasa Turystyczna w Bystrzycy Kłodzkiej

Podziemna Trasa Turystyczna w Bystrzycy Kłodzkiej to z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych atrakcji turystycznych tego roku. Przygotowywana przez lata, zostanie udostępniona dla wszystkich miłośników historii i tajemniczych miejsc. Ta fascynująca podróż zaprasza turystów do odkrywania zapomnianych podziemi starego browaru i więzienia, które powstały pod koniec XIX wieku. Odkryjcie wraz ...
Zobacz więcej

Trasa do Schroniska Jagodna

Trasa o długości 30,8 km, którą można pokonać w około 9 godzin. Rozpoczyna się ona w Dusznikach-Zdrój, następnie obejmuje Podgórze, Graniczna, Zieleniec, Lasówkę, Przełęcz pod Uboczem. Miejscem docelowe jest Spalona – Schronisko Jagodna. Warto podkreślić, że z ośrodka All Season Lasówka mamy możliwość wejścia na trasę i kontynuowanie jej w ...
Zobacz więcej

Szczeliniec Wielki

Otulone tajemnicą, zachwycające malowniczymi krajobrazami – takie są właśnie Góry Stołowe. Ich najwyższy szczyt, Szczeliniec Wielki, to przede wszystkim przepiękne, rozległe panoramy, zapewniające niesamowite wrażenia. Wyjątkowe formacje skalne pozwalają pobudzić wyobraźnię zarówno tych młodszych, jak i starszych miłośników górskich wędrówek.
Zobacz więcej

Polanica-Zdrój

Chcesz zagrać figurami szachowymi o wysokości 1,4 m? Przejechać się zabytkową ciuchcią? A może skorzystać ze zdrowotnych właściwości wody pochodzącej z Pijalni Wielka Pieniawa?
Zobacz więcej

Kopalnia w Nowej Rudzie

Miejsce, które z pewnością zaintryguje zarówno młodszych, jak i starszych odkrywców. Dlaczego kopalnia w Nowej Rudzie była tak niebezpieczna? Co stanowiło o jej wyjątkowości? Tego dowiesz się, przemierzającej podziemne tunele.
Zobacz więcej

Zamek Leśna Skała w Szczytnej

Malowniczo położony zamek w Szczytnej, na przestrzeni wieków zmieniał swoją rolę nie raz. Obecnie neogotyckie detale może podziwiać każdy, kto tylko pragnie poznać jego historię.
Zobacz więcej

Kompleks schronów w Náchodzie

Bunkry będące fragmentem czeskiej linii obronnej to miejsce, które z pewnością zaintryguje każdego miłośnika historii. W ich wnętrzach kryje się oryginalny sprzęt i wyposażenie żołnierzy.
Zobacz więcej

Skansen w Pstrążnej

To tutaj przeniesiesz się w czasie i obejrzysz chatę kowala, wejdziesz do starodawnej kuchni, czy odpoczniesz w ówczesnym zajeździe. A to wszystko w otoczeniu malowniczych wiejskich widoków.
Zobacz więcej

Wieża widokowa na Kłodzkiej Górze

Przepiękne widoki, rozpościerające się z wieży widokowej na Kłodzkiej Górze, stanowią najlepszą nagrodę za trud włożony w wędrówkę na Szczyt Gór Bardzkich.
Zobacz więcej

Zamek Książ

Bywa nazywany Perłą Dolnego Śląska. Zamek Książ to jedna z najbardziej tajemniczych atrakcji tego regionu. Stanowi nie lada gratkę dla wszystkich miłośników historycznych sekretów i zagadek.
Zobacz więcej

MAPA ATRAKCJI