Zarezerwuj w terminie od niedzieli do piątku i skorzystaj z Rabatu aż 20% - użyj kodu: Lato24

Zarezerwuj online

All Season SPA

Dla wszystkich odwiedzających oferujemy odprężająca strefę SPA, w której relaks nabiera nowego znaczenia. Po całodniowym dniu aktywności i górskich wędrówek idealnym zwieńczeniem będzie kąpiel w Jacuzzi i wizyta w saunie. Wizyta w strefie SPA to nie tylko chwila wyciszenia, ale także korzyści dla zdrowia i urody.

Jakie korzyści niesie ze sobą korzystanie z Jacuzzi?

To przede wszystkim benefity dla zdrowia i relaksu. Intensywnie pracujące podczas aktywności fizycznych mięśnie rozluźnią się w ciepłej temperaturze i wodnym masażu. Złagodzi to ból i nagromadzone napięcia, co przyniesie natychmiastową ulgę. Regularne sesje w Jacuzzi mogą poprawić krążenie krwi, co sprzyja lepszemu dotlenieniu tkanek i przyspiesza procesy regeneracyjne. Zniweluje poczucie opuchnięcia i obrzęki, dodając codziennemu poruszaniu lekkości. Redukuje także stres i poprawia nasz nastrój, dzięki czemu w naszym obiekcie odpocznie nie tylko ciało, ale też duch.

Relaks w saunie Fińskiej

Sauna to kolejny element naszej strefy SPA. Opcja sauny Fińskiej to inaczej zwana forma sucha, w której panuje bardzo wysoka temperatura, zazwyczaj między 70 a 100°C, przy niskiej wilgotności powietrza wynoszącej około 10-20%. Korzystanie z niej niesie wiele korzyści dla naszego zdrowia, poprawia ona krążenie krwi eliminując spuchnięcie i poprawiając dotlenienie tkanek. Idealnie sprawdzi się dla osób zmagających się z nadciśnieniem, skutecznie zmniejszając ciśnienie krwi. Dodatkowo intensywne pocenie się w saunie pomaga w detoksykacji, usuwając toksyny i zanieczyszczenia z organizmu przez skórę. Nasza odporność również na tym skorzysta, ponieważ wizyty w saunie poprawiają ją i uodporniają nas na infekcję. Oczywiście nie można pominąć redukcji stresu i poprawy samopoczucia, co może przełożyć się na jakość naszego snu.


Jeżeli chciałbyś oprócz odkrywania piękna natury i obcowania z górską przyrodą, podarować sobie odprężenie całego ciała, nie ma na to lepszego sposobu. Zapraszamy do przetestowania tych wartościowych zabiegów w naszym SPA.

Strefa Spa /Jacuzzi