Zarezerwuj w terminie od niedzieli do piątku i skorzystaj z Rabatu aż 20% - użyj kodu: Lato24

Zarezerwuj online

Basen w Jugowie pośród gór i lasów już otwarty!

To jeden z nielicznych basenów położonych w tak pięknej i urokliwej okolicy. Do tej pory niedostępny dla odwiedzających, przez trwającą kilka sezonów renowację. Jednak od soboty 29 czerwca zaprasza wszystkich państwa do relaksu pod gołym niebem w otoczeniu korony gór i lasów. Po gruntownej naprawie wraca do nas akurat na letni sezon.

 

Znajdziecie tam leżaki, boiska do siatkówki, hamaki oraz zadaszoną wiatę. W strefie wodnej, pochodzącej ze źródła, można skorzystać z basenu pływackiego jak i płytkiego brodzika dla najmłodszych, oczywiście wszystko pod czujnym okiem ratowników. Basen dostępny jest codziennie od 10:00 do 18:00.

Miejscowość Jugowo, oddalona około 50 km od naszego resortu może być miłym przystankiem na trasie lub w drodze powrotnej po relaksie w naszych domkach. Dostaniecie się tam Państwo samochodem, a godzinna przejażdżka dostarczy jeszcze większej dawki zapierających dech w piersiach widoków przyrody. Jest to kolejny powód aby odwiedzić te zakamarki Polski podczas szybkiego weekendowego wypadu lub dłuższych wakacji. Nie trzeba już spędzać godzin na szukaniu idealnych lokalizacji, ponieważ tu wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Dla fanów aktywnego podróżowania trasa do Jugowa to 3 godzinna przejażdżka rowerowa. Jest to ciekawa alternatywa do spędzenia ciepłego dnia. Tym bardziej, że krajobrazy i sceneria sprzyja tego typu aktywnością. Oprócz Jugowa powiat kłodzki oferuje także baseny w Nowej Rudzie i Międzylesiu.