Wiosna ach to ty! Zarezerwuj w terminie od niedzieli do piątku i skorzystaj z Rabatu aż 20% - użyj kodu: Wiosna24

Zarezerwuj online

Ośrodek narciarski Czarna Góra

Czarna Góra zapewnia wiele wrażeń wszystkim fanom zimowego szaleństwa. Na miejscu dostępnych jest ponad 14 km różnorodnych tras zjazdowych. Zadowolą one zarówno początkujących, jak i doświadczonych narciarzy. Trasy są doskonale oświetlone, dzięki czemu można z nich korzystać do godzin nocnych.

 

Dzięki sztucznemu naśnieżaniu, ośrodek z powodzeniem funkcjonuje również w czasie mniej sprzyjających warunków pogodowych. Wszyscy poszukujący nowych wrażeń, mogą przejechać się najdłuższym w Polsce, dwuosobowym Alpine Coaster Czarna Żmija. Jest to kolejka osiągająca prędkość do 40 km/h. Natomiast amatorzy zimowych akrobacji mają możliwość skorzystania z oferty Snow&Fun Parku. Boxy, raile, kickery czy ogromnych rozmiarów dmuchana poduszka z przygotowanym najazdem oraz dwoma kickerami, umożliwiająca próbowanie akrobacji w locie, gwarantuje niezapomnianą zabawę.

 

Ośrodek narciarski Czarna Góra to także świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Najmłodsi mogą skorzystać z toru snowtubbingowego przeznaczonego do jazdy na pontonach, ślizgach oraz sankach, a także dużych trampolin akrobatycznych, jak i specjalnych piankowych desek do ćwiczeń akrobacji w powietrzu.

 

Ośrodek został wyposażony w nowoczesną, super szybką kolej linową Luxtorpeda, za pomocą której, już w kilka minut możemy znaleźć się na samym szczycie Czarnej Góry. Luxtorpeda to jednak nie tylko szybki i komfortowy (dzięki podgrzewanym kanapom) sposób na dostanie się na wierzchołek, ale przede wszystkim wspaniałe górskie krajobrazy, które możemy podziwiać z wagonu. Warto pamiętać, że kolej funkcjonuje również latem, a chętni mogą zabrać na górę rower.