Wiosna ach to ty! Zarezerwuj w terminie od niedzieli do piątku i skorzystaj z Rabatu aż 20% - użyj kodu: Wiosna24

Zarezerwuj online

Zoo Łączna

Zoo Łączna znajduje się w miejscowości Łączna, blisko Mieroszewa, w odległości 20 km od Wałbrzycha. Jest malowniczo położone pomiędzy Górami Kamiennymi i Stołowymi. Na terenie ogrodu zoologicznego możemy podziwiać ponad 100 różnych gatunków zwierząt pochodzących z całego świata.

 

W Zoo Łączna możemy przyjrzeć się bliżej zwierzętom, takim jak tygrysy, kangury, małpy, wilki polarne, strusie afrykańskie, lemury czy tygrysy bengalskie. W odróżnieniu od większości innych obiektów tego rodzaju, odwiedzający przechadzają się po ścieżkach wśród pól i lasów, gdzie umiejscowione są wybiegi dla zwierząt. Co więcej, zoo umożliwia organizację pikników oraz wzięcie udziału w ognisku. Z tego powodu nie tylko dzieci, ale również dorośli mają tutaj doskonałe warunki do tego, aby interesująco spędzić wolny czas.

 

Ogród zoologiczny Łączna to nie tylko miejsce, w którym ogląda się zwierzęta, ale również zdobywa się nową wiedzę, można nakarmić oraz pogłaskać wybrane gatunki, a także aktywnie spędzić czas z bliskimi osobami.